Jak wykonywać najlepsze asany jogi dla każdego typu ciała

Joga nie jest tylko dla ludzi, którzy są sprawni fizycznie. Każdy chce zachować sprawne ciało i cieszyć się życiem. Musimy myśleć o naszym ciele, naszym umyśle i duszy i jeśli chcemy żyć zdrowo.

Joga jest nie tylko dobra dla ludzi, którzy są sprawni, ale jest korzystna dla ludzi, którzy mają nadwagę lub otyłość, jak również. Każdy musi praktykować jogę, aby zachować sprawność fizyczną.

Joga nie jest tylko dla ludzi, którzy mają szczupłe ciało, ale jest korzystne dla wszystkich. W tym artykule, mam zamiar podzielić się z wami najlepsze pozy jogi dla każdego typu ciała.

Jeśli masz nadwagę i chcesz schudnąć, to najlepszą pozycją jogi dla ciebie jest Cobra Pose. Jest nazywany jako Cobra Pose, ponieważ szyja będzie dotykać ziemi podczas wykonywania go.

Dla osób, które mają szczupłe ciało, najlepszą pozycją jogi dla Ciebie jest Pozycja Psa Dołującego. Piesek do dołu rozciąga mięśnie pleców i klatki piersiowej.

Trzecią pozycją dla osób o normalnej budowie ciała jest Pozycja Kota. Pozycja kota wyprostuje kręgosłup i zwiększy przepływ krwi do ciała.

Czwarta pozycja to Trójkątna pozycja dla osób z grubym ciałem. Pozycja Trójkąta jest uważana za najlepszą pozycję jogi dla osób z grubym ciałem.

Wnioski:

Istnieją różne rodzaje póz jogi dla osób o różnych typach ciała, więc pamiętaj, że pozę, którą wykonujesz, na pewno pomoże ci stracić dodatkowe kilogramy. Tak więc, jeśli masz normalne ciało to możesz spróbować Pozycji Kota, dla ludzi, którzy mają chude ciało to Pozycji Psa w Dół jest najlepsza i dla ludzi mających grube ciało to Pozycji Trójkąta jest najlepsza.