Pożywienie dla buldoga angielskiego

Czy jesteś właścicielem buldoga angielskiego? Wiem, że buldog angielski to urocza rasa i bardzo popularna wśród miłośników zwierząt. Ale jeśli jesteś jednym z nich, to być może szukasz idealnej żywności dla angielskich buldogów.

Buldogi są najbardziej inteligentnymi psami i jest to uważane za najbardziej inteligentną rasę psów. Jednak ta rasa jest również znana ze swoich unikalnych cech, takich jak upór i zły temperament. Tak więc, jeśli jesteś właścicielem jednego z nich, to powinieneś wiedzieć, jak prawidłowo je karmić.

Jak wiadomo, buldog angielski jest największą rasą psów. Ten pies jest głównie używany do polowania, strzeżenia, ochrony i towarzystwa. Zgodnie z USDA, średnia waga tego psa wynosi około 80 funtów. Jeśli więc jesteś właścicielem jednego z nich to upewnij się, że kupujesz odpowiednią karmę dla buldogów angielskich.

Oto lista zalecanych pokarmów dla tej rasy psów:

Karma bogata w białko

Jeśli posiadasz buldoga angielskiego to powinieneś zapewnić mu karmę bogatą w białko. Taka dieta dostarczy niezbędną ilość białka Twojemu psu. Istnieje wiele suplementów białkowych dostępnych na rynku, które są specjalnie zaprojektowane dla buldogów angielskich.

Sugeruje się, aby karmić psa jednym suplementem białkowym w tym samym czasie, ponieważ mogą się pomylić i mogą zaszkodzić twojemu psu.

Jeśli nie wiesz, jak karmić bogate w białko jedzenie dla swojego psa, to tutaj jest przewodnik dla Ciebie:

Składniki:

Nakarm go w 100% źródłem białka

Wymieszać go z wysokiej włókna żywności

Nie karm go żadnymi innymi składnikami

Dodaj mieszankę do jego miski i dobrze wymieszaj. Możesz dodać trochę warzyw do jedzenia psa, ale nie powinieneś dodawać żadnych warzyw dla swojego angielskiego buldoga.

Witaminy i minerały

Możesz karmić swojego psa dowolnymi witaminami i minerałami, ponieważ jest to pies czystej krwi. Najlepszą rzeczą jest to, że witaminy i minerały, które są wymagane przez twojego psa, są dostępne w żywności. Więc upewnij się, że karmisz swojego psa tymi ważnymi witaminami i minerałami.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł. Jestem pewien, że pomoże Ci on prawidłowo karmić Twojego angielskiego buldoga. Jeśli nadal masz wątpliwości, to skontaktuj się z weterynarzem, aby uzyskać najlepsze wskazówki dla swojego psa.