Najlepsze domowe sposoby na leczenie pcheł u kota

Jeśli masz zwierzę w swoim domu, to jestem pewien, że znasz ból pcheł. Jeśli nie widziałeś żadnej pchły w swoim domu, to nie wiesz, jaki to rodzaj agonii, aby zobaczyć je wokół swojego zwierzaka.

Te małe owady są najgorszymi szkodnikami na świecie, są odpowiedzialne za rozprzestrzenianie chorób takich jak tasiemiec i inne. Dlatego jeśli masz w domu zwierzaka to powinieneś wiedzieć jak pozbyć się pcheł.

Jest wiele osób, które szukają najlepszego sposobu na pozbycie się pcheł. Używają chemikaliów, sprayów, a nawet tabletek, aby pozbyć się pcheł, ale żadna z tych rzeczy nie jest bezpieczna i skuteczna.

Jeśli szukasz najlepszych środków domu, aby pozbyć się pcheł to jesteś we właściwym miejscu. Istnieje wiele metod dostępnych, aby pozbyć się pcheł, ale podzielę się z Tobą najlepszym i najłatwiejszym.

Domowy spray na pchły

Wymieszać jedną łyżkę oleju rycynowego i dwie łyżki oleju migdałowego i zachować go w butelce z rozpylaczem. Możesz użyć kilku kropli soku z cytryny, jak również, aby uczynić go bardziej wydajnym.

Użyj tego domowego sprayu pcheł i rozpylić go na obszarach, gdzie pchły zwykle pełzają. Po tym trzeba czekać na 15 minut i jeśli czujesz swędzenie to powtórzyć tę metodę dla co najmniej 3 razy w tygodniu.

Proszek dla pcheł

Weź jedną łyżeczkę sody oczyszczonej i wymieszaj ją z niewielką ilością wody. Teraz trzeba gotować i kiedy mieszanina jest wrzenia następnie zatrzymać. Po tym dodać jedną łyżeczkę soli do wrzącej mieszaniny i trzymać go przez 10 minut.

Po tym czasie wziąć mieszaninę i uczynić go w postaci proszku. Można go używać jako proszek pcheł dla swoich zwierząt.

Użyj tego proszku na obszarach, gdzie pchły zwykle pełzają i poczekaj 10 minut. Musisz powtórzyć tę metodę raz w tygodniu, aby pozbyć się pcheł.

Wnioski:

To był najlepszy domowy środek, aby pozbyć się pcheł. Otrzymasz skuteczną i łatwą metodę, aby pozbyć się pcheł. Nie musisz używać szkodliwych chemikaliów, aby pozbyć się pcheł.

Tak więc, użyj tych domowych środków i pozbądź się pcheł.