5 sposobów, aby Twój pies był bezpieczny podczas Barf Time

Psy są bardzo słodkie i czułe zwierzęta, ale są również bardzo wrażliwe. Pies, który nie jest odpowiednio karmiony i nie ma wystarczającej ilości wody, dostanie choroby lub może nawet umrzeć.

Teraz pytanie brzmi, jak można temu zapobiec? Jak możesz nauczyć swojego psa, aby wymiotował, gdy czuje się chory?

Oto kilka ważnych wskazówek, które możesz nauczyć swojego psa, aby prawidłowo wymiotować:

1. Karm swojego psa odpowiednią ilością jedzenia

Jeśli nakarmisz swojego psa zbyt mocno, wtedy stanie się on bardziej podekscytowany i podniecony i zacznie wymiotować. Możesz to zrobić, dając mu małe posiłki i karmiąc go mniej w czasie dużego posiłku.

2. Zapewnij swojemu psu wystarczającą ilość wody

Naprawdę istotne jest, aby zapewnić psu wystarczającą ilość wody. Jeśli twój pies dostaje gorączki, wtedy potrzebuje więcej wody niż zwykle.

3. Upewnij się, że Twój pies jest dobrze odżywiony

Powinieneś upewnić się, że twój pies jest dobrze odżywiony i ma wystarczająco dużo energii. Jeśli Twój pies nie odżywia się prawidłowo, wtedy może zacząć wymiotować.

4. Zawsze trzymaj psa na smyczy

Inną rzeczą, o której powinieneś pamiętać jest to, że twój pies powinien być zawsze na smyczy. To dlatego, że jeśli twój pies nie jest pod kontrolą ciebie, wtedy może zacząć wymiotować.

Wnioski:

Są to 5 najlepszych sposobów, w jaki możesz nauczyć swojego psa wymiotów. Konieczne jest również, abyś zawsze trzymał swojego psa na smyczy, jeśli zacznie wymiotować.