5 powodów, dla których wózek dla psa jest lepszy niż nosidełko dla psa na kółkach

Istnieje wiele osób, które nie są pewne, czy powinny kupić wózek dla psa lub przewoźnika na kółkach. Jest tak głównie dlatego, że te dwa są podobne, ale są całkiem różne. Dlatego też, jeśli jesteś również zdezorientowany o wyborze między tymi dwoma to nie musisz się już martwić, ponieważ wyjaśnię różnice między nimi i powiedzieć, dlaczego wózek dla psów jest lepszy niż przewoźnik psa na kółkach.

1. Przewoźnicy na kółkach

Jak wiemy, że przewoźnik psa na kółkach to świetny pomysł na transport psa w samochodzie, ale nie każdy lubi ten typ przewoźników, ponieważ nie są one wygodne i jest zbyt ciężki do przenoszenia.

2. Waga

Kołowy przewoźnik psa jest zazwyczaj wykonany ze stali, która jest ciężka i może ważyć około 15 kg. Natomiast wózek może ważyć około 12 do 14 kg.

3. Rozmiar

Jeśli myślisz o uzyskanie przewoźnika psa na kółkach, to musisz myśleć o wielkości. Jest to pierwsza rzecz, którą zauważysz, gdy zobaczysz przewoźnika na kółkach. Przewoźnik kołowy będzie miał bardzo duży rozmiar, podczas gdy wózek będzie trochę mały.

4. Komfort

Jest to najważniejszy powód, dla którego wózek dla psów jest lepszy niż przewoźnik dla psów na kółkach. Wózek jest zaprojektowany w taki sposób, że jest bardzo wygodny i znacznie łatwiej jest go używać. Co więcej, nie trzeba go trzymać wewnątrz samochodu i będzie to również bezpieczne dla psa.

5. Design

Projekt przewoźnika psa na kółkach nie jest tak dobry, jak w przypadku wózka. Jednak można znaleźć wózki z kołami, które są dostępne na rynku. Dlatego lepiej jest wybrać wózek dla swojego zwierzaka.

Wnioski:

Podsumowując, wyżej wymienione rzeczy sprawią, że będzie jasne, że wózek jest znacznie lepszy niż transporter dla psów na kółkach. Jeśli przeczytałeś ten artykuł i uznałeś go za pomocny, możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.